| Ölçü | 110 mm X 74 metre |
| Genişlik | 110 mm |
| Uzunluk | 74 metre |
| Rulo iç çapı | 13 mm |
| Rulo dış çapı | 36 mm ( ±2 mm) |
| Kuka genişliği | 110 mm |
| Mürekkepli Yüzey | Dış |
| Renk | Mavi |
| Taşıyıcı | Polyester |
| Kalınlık | <8.0 Mikron |
| Görüş yoğunluğu (Aktarma) | >1.3 Mikron |
| Görüş yoğunluğu (Yansıma) | >1,90 Mikron |
| Isı Direnci | Silikon bazlı |
| Erime Sıcaklığı | 70 °C |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 5.431,20 | 5.431,20 |
| 5 | 1.145,98 | 5.729,92 |
| 9 | 645,71 | 5.811,38 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
En son haberler, bildirimler ve daha fazla tasarım için kaydolun