| Ölçü | 40 mm X 300 metre |
| Genişlik | 40 mm |
| Uzunluk | 300 metre |
| Rulo iç çapı | 24,5 mm |
| Rulo dış çapı | 64 mm ( ±2 mm) |
| Kuka genişliği | 110 mm |
| Mürekkepli Yüzey | Dış |
| Renk | Gold (Altın) |
| Taşıyıcı | Polyester |
| Kalınlık | <8.0 Mikron |
| Görüş yoğunluğu (Aktarma) | >1.3 Mikron |
| Görüş yoğunluğu (Yansıma) | >1,90 Mikron |
| Isı Direnci | Silikon bazlı |
| Erime Sıcaklığı | 70 °C |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.588,80 | 7.588,80 |
| 5 | 1.601,24 | 8.006,18 |
| 9 | 902,22 | 8.120,02 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
En son haberler, bildirimler ve daha fazla tasarım için kaydolun