| Malzeme | Eco Termal |
| Ölçü | 40 mm X 58 mm (Tekli) |
| Yapışkanlı | Var |
| Kullanılabilen Ribon tipi | Kullanılmaz |
| Gramaj | 110 gram ( ±10 gram) |
| Etiket Genişliği | 58 mm |
| Etiketin Yüksekliği | 40 mm |
| Bir satırdaki etiket sayısı | 1 |
| Rulodaki satır sayısı | 500 |
| Kolideki rulo adeti | 42 RULO ( 21.000 ADET ) |
| Rulo iç çapı | 40 mm |
| Rulo dış çapı | 100 mm ( ±5 mm) |
| Rulo genişliği | 66 mm |
| Etiket rengi | Beyaz |
| Taşıyıcı rengi | Açık sarı |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 2.646,00 | 2.646,00 |
| 5 | 558,31 | 2.791,53 |
| 9 | 314,58 | 2.831,22 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
En son haberler, bildirimler ve daha fazla tasarım için kaydolun