| Malzeme | Saten Kumaş |
| Ölçü | 35 mm X 250 metre |
| Kullanılabilen Ribon tipi | D110A Resin (beyaz) |
| Genişlik | 35 mm |
| Uzunluk | 250 metre |
| Rulo iç çapı | 40 mm |
| Rulo dış çapı | 200 mm ( ±3 mm) |
| Rulo genişliği | 35 mm |
| Yıkama dayanımı | 60 °C |
| Renk | Siyah |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 5.442,36 | 5.442,36 |
| 5 | 1.148,34 | 5.741,69 |
| 9 | 647,04 | 5.823,33 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
En son haberler, bildirimler ve daha fazla tasarım için kaydolun