| Malzeme | Sentetik Kumaş (Yapışkanlı) |
| Ölçü | 40 mm X 100 metre |
| Kullanılabilen Ribon tipi | B110A Resin |
| Genişlik | 40 mm |
| Uzunluk | 100 metre |
| Rulo iç çapı | 40 mm |
| Rulo dış çapı | 200 mm ( ±3 mm) |
| Rulo genişliği | 40 mm |
| Yıkama dayanımı | 60 °C |
| Renk | Beyaz |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 9.889,00 | 9.889,00 |
| 5 | 2.086,58 | 10.432,90 |
| 9 | 1.175,69 | 10.581,23 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
En son haberler, bildirimler ve daha fazla tasarım için kaydolun