| Malzeme | Kuşe |
|---|---|
| Ölçü | 250 mm X 100 mm (Tekli) |
| Yapışkanlı | Var |
| Kullanılabilen Ribon tipi | Wax ribon |
| Gramaj | 110 gram ( ±10 gram) |
| Etiket Genişliği | 100 mm |
| Etiketin Yüksekliği | 250 mm |
| Bir satırdaki etiket sayısı | 1 |
| Rulodaki satır sayısı | 150 |
| Kolideki rulo adeti | 30 RULO ( 4,500 ADET ) |
| Rulo iç çapı | 40 mm |
| Rulo dış çapı | 100 mm ( ±5 mm) |
| Rulo genişliği | 110 mm |
| Etiket rengi | Beyaz |
| Taşıyıcı rengi | Açık sarı |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 6.634,08 | 6.634,08 |
| 5 | 1.399,79 | 6.998,95 |
| 9 | 788,72 | 7.098,47 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
En son haberler, bildirimler ve daha fazla tasarım için kaydolun