| Malzeme | Vellum |
| Ölçü | 40 mm X 60 mm (Tekli) |
| Yapışkanlı | Var |
| Kullanılabilen Ribon tipi | WAX Ribon |
| Gramaj | 110 gram ( ±10 gram) |
| Etiket Genişliği | 40 mm |
| Etiketin Yüksekliği | 30 mm |
| Bir satırdaki etiket sayısı | 1 |
| Rulodaki satır sayısı | 1.000 |
| Rulodaki etiket sayısı | 48 RULO ( 48.000 ADET ) |
| Rulo iç çapı | 40 mm |
| Rulo dış çapı | 100 mm ( ±5 mm) |
| Rulo genişliği | 66 mm |
| Etiket rengi | Beyaz |
| Taşıyıcı rengi | Açık sarı |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.441,92 | 7.441,92 |
| 5 | 1.570,25 | 7.851,23 |
| 9 | 884,76 | 7.962,85 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
En son haberler, bildirimler ve daha fazla tasarım için kaydolun