| Malzeme | Kuşe |
| Ölçü | 60 mm X 80 mm (Tekli) |
| Yapışkanlı | Var |
| Kullanılabilen Ribon tipi | WAX Ribon |
| Gramaj | 110 gram ( ±10 gram) |
| Etiket Genişliği | 80 mm |
| Etiketin Yüksekliği | 60 mm |
| Bir satırdaki etiket sayısı | 1 |
| Rulodaki satır sayısı | 750 |
| Kolideki etiket adeti | 36 RULO (27,000 ADET ) |
| Rulo iç çapı | 40 mm |
| Rulo dış çapı | 100 mm ( ±5 mm) |
| Rulo genişliği | 66 mm |
| Etiket rengi | Beyaz |
| Taşıyıcı rengi | Açık sarı |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 8.019,65 | 8.019,65 |
| 5 | 1.692,15 | 8.460,73 |
| 9 | 953,45 | 8.581,03 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
En son haberler, bildirimler ve daha fazla tasarım için kaydolun