| Kuşe | |
| Ölçü | 75 mm X 100 mm tekli |
| Yapışkanlı | Var |
| Kullanılabilen Ribon tipi | WAX Ribon |
| Gramaj | 110 gram ( ±10 gram) |
| Etiket Genişliği | 100 mm |
| Etiketin Yüksekliği | 75 mm |
| Bir satırdaki etiket sayısı | 1 |
| Rulodaki satır sayısı | 600 |
| Kolideki rulo adeti | 30 RULO ( 15.000 ADET ) |
| Rulo iç çapı | 40 mm |
| Rulo dış çapı | 100 mm ( ±5 mm) |
| Rulo genişliği | 110 mm |
| Etiket rengi | Beyaz |
| Taşıyıcı rengi | Açık sarı |
| Kullanılabilen yazıcılar | Tüm barkod yazıcıları |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.005,60 | 7.005,60 |
| 5 | 1.478,18 | 7.390,91 |
| 9 | 832,89 | 7.495,99 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
En son haberler, bildirimler ve daha fazla tasarım için kaydolun