| MALZEME | Kuşe |
|---|---|
| ÖLÇÜ | 75 mm X 100 mm (Tekli) |
| YAPIŞKANLI | Var |
| KULLANILABILEN RIBON TIPI | WAX Ribon |
| GRAMAJ | 110 gram ( ±10 gram) |
| ETIKET GENIŞLIĞI | 100 mm |
| ETIKETIN YÜKSEKLIĞI | 75 mm |
| BIR SATIRDAKI ETIKET SAYISI | 1 |
| RULODAKI SATIR SAYISI | 400 |
| KOLİDEKİ RULO ADETİ | 20 RULO ( 8,000 ADET ) |
| RULO IÇ ÇAPI | 40 mm |
| RULO DIŞ ÇAPI | 100 mm ( ±5 mm) |
| RULO GENIŞLIĞI | 105 mm |
| ETIKET RENGI | Fosforlu Sarı |
| TAŞIYICI RENGI | Açık sarı |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.896,00 | 7.896,00 |
| 5 | 1.666,06 | 8.330,28 |
| 9 | 938,75 | 8.448,72 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
En son haberler, bildirimler ve daha fazla tasarım için kaydolun