| Malzeme | Termal |
| Ölçü | 40 mm X 60 mm (Tekli) |
| Yapışkanlı | Var |
| Kullanılabilen Ribon tipi | Kullanılmaz |
| Gramaj | 110 gram ( ±10 gram) |
| Etiket Genişliği | 60 mm |
| Etiketin Yüksekliği | 40 mm |
| Bir satırdaki etiket sayısı | 1 |
| Rulodaki satır sayısı | 1.000 |
| Kolideki rulo adeti | 48 RULO ( 48.000 ADET ) |
| Rulo iç çapı | 40 mm |
| Rulo dış çapı | 100 mm ( ±5 mm) |
| Rulo genişliği | 66 mm |
| Etiket rengi | Beyaz |
| Taşıyıcı rengi | Açık sarı |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 8.104,32 | 8.104,32 |
| 5 | 1.710,01 | 8.550,06 |
| 9 | 963,51 | 8.671,62 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
KOLİDE 30 60.000 adet
RULO 54,000 ADET
En son haberler, bildirimler ve daha fazla tasarım için kaydolun