| Malzeme | Termal |
| Ölçü | 60 mm X 80 mm (Tekli) |
| Yapışkanlı | Var |
| Kullanılabilen Ribon tipi | Kullanılmaz |
| Gramaj | 110 gram ( ±10 gram) |
| Etiket Genişliği | 60 mm |
| Etiketin Yüksekliği | 80 mm |
| Bir satırdaki etiket sayısı | 1 |
| Rulodaki satır sayısı | 750 |
| Kolideki rulo adeti | 30 rulo ( 22,500 ADET ) |
| Rulo iç çapı | 40 mm |
| Rulo dış çapı | 100 mm ( ±5 mm) |
| Rulo genişliği | 66 mm |
| Etiket rengi | Beyaz |
| Taşıyıcı rengi | Açık sarı |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.308,00 | 7.308,00 |
| 5 | 1.541,99 | 7.709,94 |
| 9 | 868,84 | 7.819,56 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
En son haberler, bildirimler ve daha fazla tasarım için kaydolun