| Termal | |
| Ölçü | 100 mm X 38 mm tekli. Kenardan Çentikli Sarı renk |
| Yapışkan | Yok |
| Kullanılabilen Ribon tipi | Ribon ihtiyacı yoktur. |
| Gramaj | 110 gram ( ±10 gram) |
| Etiket Genişliği | 38 mm |
| Etiketin Yüksekliği | 100 mm |
| Bir satırdaki etiket sayısı | 1 |
| Rulodaki satır sayısı | 350 |
| Kolideki rulo adeti | 24 RULO ( 8,400 ADET ) |
| Rulo iç çapı | 40 mm |
| Rulo dış çapı | 95 mm ( ±5 mm) |
| Rulo genişliği | 38 mm |
| Etiket rengi | Sarı |
| Kullanılabilen yazıcılar | Tüm barkod yazıcıları |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 5.644,80 | 5.644,80 |
| 5 | 1.191,05 | 5.955,26 |
| 9 | 671,10 | 6.039,94 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
KUTUDA 24 RULO 12,000 ADET
KUTUDA 24 RULO 12,000 ADET
En son haberler, bildirimler ve daha fazla tasarım için kaydolun