| Malzeme | Saten Kumaş |
| Ölçü | 15 mm X 250 metre |
| Kullanılabilen Ribon tipi | D110A Resin (beyaz) |
| Genişlik | 15 mm |
| Uzunluk | 250 metre |
| Rulo iç çapı | 40 mm |
| Rulo dış çapı | 200 mm ( ±3 mm) |
| Rulo genişliği | 15 mm |
| Yıkama dayanımı | 60 °C |
| Renk | Siyah |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 4.372,98 | 4.372,98 |
| 5 | 922,70 | 4.613,49 |
| 9 | 519,90 | 4.679,09 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
En son haberler, bildirimler ve daha fazla tasarım için kaydolun